Kampoppsett for Get-ligaen 2018/19

Oppdatert 16. oktober etter endringer på grunn av valg av TV-kamper.

Dato Kampstart Hjemmelag Bortelag Arena
08.09.2018 16:00 Frisk Asker Ringerike Askerhallen
09.09.2018 17:00 Vålerenga Lillehammer Furuset Forum
11.09.2018 18:30 Stjernen Sparta Sarpsborg Stjernehallen
11.09.2018 18:30 Storhamar Stavanger Oilers CC-Amfi
13.09.2018 18:00 Stavanger Oilers Manglerud Star DNB Arena
13.09.2018 18:30 Stjernen Storhamar Stjernehallen
13.09.2018 18:30 Ringerike Sparta Sarpsborg Sjongshallen
13.09.2018 18:30 Lillehammer Frisk Asker Kristins Hall
15.09.2018 16:00 Sparta Sarpsborg Lillehammer Sparta Amfi
16.09.2018 17:00 Storhamar Ringerike CC-Amfi
16.09.2018 17:00 Manglerud Star Stjernen Manglerud ishall
16.09.2018 17:00 Frisk Asker Vålerenga Askerhallen
18.09.2018 18:30 Stjernen Stavanger Oilers Stjernehallen
18.09.2018 18:30 Ringerike Manglerud Star Sjongshallen
18.09.2018 18:30 Lillehammer Storhamar Kristins Hall
18.09.2018 18:30 Vålerenga Sparta Sarpsborg Furuset Forum
20.09.2018 18:00 Stavanger Oilers Ringerike DNB Arena
20.09.2018 18:30 Storhamar Vålerenga CC-Amfi
20.09.2018 18:30 Manglerud Star Lillehammer Manglerud ishall
23.09.2018 17:00 Ringerike Stjernen Sjongshallen
23.09.2018 17:00 Lillehammer Stavanger Oilers Kristins Hall
23.09.2018 17:00 Vålerenga Manglerud Star Furuset Forum
23.09.2018 17:00 Frisk Asker Storhamar Askerhallen
25.09.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Frisk Asker Sparta Amfi
27.09.2018 19:00 Stavanger Oilers Vålerenga DNB Arena
27.09.2018 18:30 Stjernen Lillehammer Stjernehallen
27.09.2018 18:30 Storhamar Sparta Sarpsborg CC-Amfi
27.09.2018 18:30 Manglerud Star Frisk Asker Manglerud ishall
29.09.2018 16:00 Vålerenga Stjernen Furuset Forum
29.09.2018 16:00 Frisk Asker Stavanger Oilers Askerhallen
29.09.2018 16:00 Sparta Sarpsborg Manglerud Star Sparta Amfi
30.09.2018 17:00 Lillehammer Ringerike Kristins Hall
02.10.2018 18:00 Stavanger Oilers Sparta Sarpsborg DNB Arena
02.10.2018 18:30 Stjernen Frisk Asker Stjernehallen
02.10.2018 18:30 Ringerike Vålerenga Sjongshallen
02.10.2018 18:30 Storhamar Manglerud Star CC-Amfi
04.10.2018 18:30 Manglerud Star Stavanger Oilers Manglerud ishall
04.10.2018 18:30 Storhamar Stjernen CC-Amfi
04.10.2018 18:30 Frisk Asker Lillehammer Askerhallen
06.10.2018 16:00 Lillehammer Vålerenga Kristins Hall
06.10.2018 16:00 Sparta Sarpsborg Stjernen Sparta Amfi
06.10.2018 18:00 Stavanger Oilers Storhamar DNB Arena
07.10.2018 17:00 Ringerike Frisk Asker Sjongshallen
09.10.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Ringerike Sparta Amfi
09.10.2018 19:00 Vålerenga Frisk Asker Furuset Forum
11.10.2018 18:30 Lillehammer Sparta Sarpsborg Kristins Hall
11.10.2018 18:30 Ringerike Storhamar Sjongshallen
11.10.2018 18:30 Stjernen Manglerud Star Stjernehallen
13.10.2018 16:00 Sparta Sarpsborg Vålerenga Sparta Amfi
13.10.2018 16:00 Stavanger Oilers Stjernen DNB Arena
14.10.2018 17:00 Manglerud Star Ringerike Manglerud ishall
14.10.2018 17:00 Storhamar Lillehammer CC-Amfi
18.10.2018 18:00 Ringerike Stavanger Oilers Sjongshallen
18.10.2018 18:30 Frisk Asker Sparta Sarpsborg Askerhallen
18.10.2018 19:00 Vålerenga Storhamar Furuset Forum
18.10.2018 18:30 Lillehammer Manglerud Star Kristins Hall
20.10.2018 16:00 Stavanger Oilers Lillehammer DNB Arena
20.10.2018 16:00 Manglerud Star Vålerenga Manglerud ishall
21.10.2018 17:00 Storhamar Frisk Asker CC-Amfi
21.10.2018 17:00 Stjernen Ringerike Stjernehallen
23.10.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Storhamar Sparta Amfi
23.10.2018 18:30 Manglerud Star Frisk Asker Manglerud ishall
23.10.2018 18:30 Vålerenga Stavanger Oilers Furuset Forum
23.10.2018 18:30 Lillehammer Stjernen Kristins Hall
25.10.2018 18:00 Stavanger Oilers Frisk Asker DNB Arena
25.10.2018 18:30 Manglerud Star Sparta Sarpsborg Manglerud ishall
25.10.2018 18:30 Ringerike Lillehammer Sjongshallen
25.10.2018 18:30 Stjernen Vålerenga Stjernehallen
27.10.2018 16:00 Stavanger Oilers Sparta Sarpsborg DNB Arena
28.10.2018 17:00 Frisk Asker Stjernen Askerhallen
28.10.2018 17:00 Vålerenga Ringerike Furuset Forum
29.10.2018 17:00 Manglerud Star Storhamar Gjøvik Fjellhall
30.10.2018 19:00 Lillehammer Frisk Asker Kristins Hall
01.11.2018 18:00 Stavanger Oilers Manglerud Star DNB Arena
01.11.2018 18:30 Stjernen Storhamar Stjernehallen
01.11.2018 18:30 Ringerike Sparta Sarpsborg Sjongshallen
03.11.2018 16:00 Frisk Asker Vålerenga Askerhallen
03.11.2018 16:00 Sparta Sarpsborg Lillehammer Sparta Amfi
03.11.2018 16:00 Storhamar Ringerike CC-Amfi
04.11.2018 17:00 Manglerud Star Stjernen Manglerud ishall
15.11.2018 18:30 Ringerike Stjernen Sjongshallen
15.11.2018 18:30 Lillehammer Stavanger Oilers Kristins Hall
15.11.2018 18:30 Vålerenga Manglerud Star Furuset Forum
15.11.2018 18:30 Frisk Asker Storhamar Askerhallen
17.11.2018 18:00 Lillehammer Storhamar Håkons Hall
17.11.2018 16:00 Stjernen Stavanger Oilers Stjernehallen
18.11.2018 17:00 Ringerike Manglerud Star Sjongshallen
18.11.2018 17:00 Vålerenga Sparta Sarpsborg Furuset Forum
20.11.2018 18:00 Stavanger Oilers Ringerike DNB Arena
20.11.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Frisk Asker Sparta Amfi
27.11.2018 18:30 Storhamar Vålerenga CC-Amfi
20.11.2018 18:30 Manglerud Star Lillehammer Manglerud ishall
22.11.2018 18:30 Vålerenga Lillehammer Furuset Forum
22.11.2018 18:30 Frisk Asker Ringerike Askerhallen
22.11.2018 18:30 Storhamar Stavanger Oilers CC-Amfi
23.11.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Stjernen Sparta Amfi
24.11.2018 16:00 Stavanger Oilers Vålerenga DNB Arena
25.11.2018 17:00 Stjernen Lillehammer Stjernehallen
25.11.2018 17:00 Storhamar Sparta Sarpsborg CC-Amfi
25.11.2018 17:00 Frisk Asker Manglerud Star Askerhallen
27.11.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Manglerud Star Sparta Amfi
29.11.2018 18:00 Stavanger Oilers Frisk Asker DNB Arena
29.11.2018 18:30 Lillehammer Ringerike Kristins Hall
29.11.2018 18:30 Vålerenga Stjernen Furuset Forum
02.12.2018 17:00 Manglerud Star Storhamar Manglerud ishall
02.12.2018 17:00 Stavanger Oilers Sparta Sarpsborg DNB Arena
02.12.2018 17:00 Stjernen Frisk Asker Stjernehallen
02.12.2018 17:00 Ringerike Vålerenga Sjongshallen
04.12.2018 19:00 Manglerud Star Stavanger Oilers Manglerud ishall
04.12.2018 18:30 Storhamar Stjernen CC-Amfi
04.12.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Ringerike Sparta Amfi
04.12.2018 18:30 Frisk Asker Lillehammer Askerhallen
06.12.2018 19:00 Stavanger Oilers Storhamar DNB Arena
06.12.2018 18:30 Lillehammer Vålerenga Kristins Hall
06.12.2018 18:30 Ringerike Frisk Asker Sjongshallen
06.12.2018 18:30 Stjernen Sparta Sarpsborg Stjernehallen
09.12.2018 17:00 Vålerenga Frisk Asker Furuset Forum
09.12.2018 17:00 Lillehammer Sparta Sarpsborg Kristins Hall
09.12.2018 17:00 Ringerike Storhamar Sjongshallen
09.12.2018 17:00 Stjernen Manglerud Star Stjernehallen
18.12.2018 18:00 Stavanger Oilers Stjernen DNB Arena
18.12.2018 18:30 Manglerud Star Ringerike Manglerud ishall
18.12.2018 19:00 Storhamar Lillehammer CC-Amfi
18.12.2018 18:30 Sparta Sarpsborg Vålerenga Sparta Amfi
20.12.2018 18:30 Frisk Asker Sparta Sarpsborg Askerhallen
20.12.2018 18:30 Vålerenga Storhamar Furuset Forum
20.12.2018 18:30 Lillehammer Manglerud Star Kristins Hall
20.12.2018 18:30 Ringerike Stavanger Oilers Sjongshallen
28.12.2018 18:00 Stavanger Oilers Lillehammer DNB Arena
28.12.2018 18:30 Stjernen Ringerike Stjernehallen
28.12.2018 18:30 Storhamar Frisk Asker CC-Amfi
28.12.2018 18:30 Manglerud Star Vålerenga Manglerud ishall
30.12.2018 17:00 Lillehammer Stjernen Kristins Hall
30.12.2018 17:00 Vålerenga Stavanger Oilers Furuset Forum
30.12.2018 17:00 Frisk Asker Manglerud Star Askerhallen
30.12.2018 17:00 Sparta Sarpsborg Storhamar Sparta Amfi
03.01.2019 18:30 Manglerud Star Sparta Sarpsborg Manglerud ishall
03.01.2019 18:30 Frisk Asker Stavanger Oilers Askerhallen
03.01.2019 18:30 Stjernen Vålerenga Stjernehallen
03.01.2019 18:30 Ringerike Lillehammer Sjongshallen
05.01.2019 16:00 Sparta Sarpsborg Stavanger Oilers Sparta Amfi
06.01.2019 17:00 Manglerud Star Storhamar Manglerud ishall
06.01.2019 17:00 Vålerenga Ringerike Furuset Forum
06.01.2019 17:00 Frisk Asker Stjernen Askerhallen
08.01.2019 18:00 Stavanger Oilers Manglerud Star DNB Arena
08.01.2019 18:30 Lillehammer Frisk Asker Kristins Hall
08.01.2019 18:30 Ringerike Sparta Sarpsborg Sjongshallen
08.01.2019 18:30 Stjernen Storhamar Stjernehallen
10.01.2019 18:30 Storhamar Stavanger Oilers CC-Amfi
10.01.2019 18:30 Sparta Sarpsborg Stjernen Sparta Amfi
10.01.2019 18:30 Frisk Asker Ringerike Askerhallen
10.01.2019 18:30 Vålerenga Lillehammer Furuset Forum
12.01.2019 16:00 Frisk Asker Vålerenga Askerhallen
13.01.2019 17:00 Manglerud Star Stjernen Manglerud ishall
13.01.2019 17:00 Storhamar Ringerike CC-Amfi
13.01.2019 17:00 Lillehammer Sparta Sarpsborg Kristins Hall
17.01.2019 18:30 Stjernen Stavanger Oilers Stjernehallen
17.01.2019 18:30 Ringerike Manglerud Star Sjongshallen
17.01.2019 18:30 Lillehammer Storhamar Kristins Hall
17.01.2019 18:30 Vålerenga Sparta Sarpsborg Furuset Forum
19.01.2019 15:00 Stavanger Oilers Ringerike DNB Arena
19.01.2019 16:00 Sparta Sarpsborg Frisk Asker Sparta Amfi
20.01.2019 17:00 Storhamar Vålerenga CC-Amfi
20.01.2019 17:00 Manglerud Star Lillehammer Manglerud ishall
24.01.2019 18:30 Ringerike Stjernen Sjongshallen
24.01.2019 18:30 Lillehammer Stavanger Oilers Kristins Hall
24.01.2019 18:30 Vålerenga Manglerud Star Furuset Forum
24.01.2019 18:30 Frisk Asker Storhamar Askerhallen
26.01.2019 16:00 Stavanger Oilers Vålerenga DNB Arena
27.01.2019 17:00 Stjernen Lillehammer Stjernehallen
27.01.2019 17:00 Storhamar Sparta Sarpsborg CC-Amfi
27.01.2019 17:00 Manglerud Star Frisk Asker Manglerud ishall
29.01.2019 18:30 Lillehammer Ringerike Kristins Hall
29.01.2019 18:30 Vålerenga Stjernen Furuset Forum
29.01.2019 18:30 Frisk Asker Stavanger Oilers Askerhallen
29.01.2019 18:30 Sparta Sarpsborg Manglerud Star Sparta Amfi
31.01.2019 18:30 Storhamar Manglerud Star CC-Amfi
31.01.2019 18:30 Sparta Sarpsborg Stavanger Oilers Sparta Amfi
31.01.2019 18:30 Stjernen Frisk Asker Stjernehallen
31.01.2019 18:30 Ringerike Vålerenga Sjongshallen
02.02.2019 16:00 Frisk Asker Lillehammer Askerhallen
03.02.2019 17:00 Manglerud Star Stavanger Oilers Manglerud ishall
03.02.2019 17:00 Storhamar Stjernen CC-Amfi
03.02.2019 17:00 Sparta Sarpsborg Ringerike Sparta Amfi
14.02.2019 18:00 Stavanger Oilers Storhamar DNB Arena
14.02.2019 18:30 Lillehammer Vålerenga Kristins Hall
14.02.2019 18:30 Ringerike Frisk Asker Sjongshallen
14.02.2019 18:30 Stjernen Sparta Sarpsborg Stjernehallen
16.02.2019 16:00 Vålerenga Frisk Asker Furuset Forum
16.02.2019 16:00 Sparta Sarpsborg Lillehammer Sparta Amfi
17.02.2019 17:00 Ringerike Storhamar Sjongshallen
17.02.2019 17:00 Stjernen Manglerud Star Stjernehallen
19.02.2019 18:00 Stavanger Oilers Stjernen DNB Arena
19.02.2019 18:30 Manglerud Star Ringerike Manglerud ishall
19.02.2019 18:30 Storhamar Lillehammer CC-Amfi
19.02.2019 18:30 Sparta Sarpsborg Vålerenga Sparta Amfi
21.02.2019 18:30 Frisk Asker Sparta Sarpsborg Askerhallen
21.02.2019 18:30 Vålerenga Storhamar Furuset Forum
21.02.2019 18:30 Lillehammer Manglerud Star Kristins Hall
21.02.2019 18:30 Ringerike Stavanger Oilers Sjongshallen
23.02.2019 16:00 Stavanger Oilers Lillehammer DNB Arena
24.02.2019 17:00 Manglerud Star Vålerenga Manglerud ishall
24.02.2019 17:00 Storhamar Frisk Asker CC-Amfi
24.02.2019 17:00 Stjernen Ringerike Stjernehallen
28.02.2019 18:00 Vålerenga Stavanger Oilers Furuset Forum
28.02.2019 18:30 Lillehammer Stjernen Kristins Hall
28.02.2019 18:30 Sparta Sarpsborg Storhamar Sparta Amfi
28.02.2019 18:30 Frisk Asker Manglerud Star Askerhallen
02.03.2019 16:00 Stavanger Oilers Frisk Asker DNB Arena
03.03.2019 17:00 Manglerud Star Sparta Sarpsborg Manglerud ishall
03.03.2019 17:00 Ringerike Lillehammer Sjongshallen
03.03.2019 17:00 Stjernen Vålerenga Stjernehallen
05.03.2019 19:00 Storhamar Manglerud Star CC-Amfi
05.03.2019 19:00 Sparta Sarpsborg Stavanger Oilers Sparta Amfi
05.03.2019 19:00 Frisk Asker Stjernen Askerhallen
05.03.2019 19:00 Vålerenga Ringerike Furuset Forum

Redaktør for #19 | Tidligere sportsredaktør og USA-korrespondent i Nettavisen | Forfatter av «Thor Hansen: Usensurert»

avatar

Author: Roy Kvatningen

Redaktør for #19 | Tidligere sportsredaktør og USA-korrespondent i Nettavisen | Forfatter av «Thor Hansen: Usensurert»

Leave a Reply